VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH firmy SVATOŠ, s.r.o.

specialisty na řešení a dodávky gastronomických provozů.


Jsme velmi potěšeni, že Vás můžeme přivítat na firemních stránkách výrobce podstavcových jídelních setů, stolů, židlí, paravánů, výdejních linek a dalších produktů pro realizaci firemních i klasických restaurací, jídelen, bufetů, salonků, cukráren, barů, kaváren, restauračních předzahrádek a dalších podobných gastronomických provozů.

Nina a Svatopluk Svatošovi
jednateléSKANSKA Praha

Dodáme vám

Vyrábíme 18 základních druhů interiérových a gastronomických prvků. Dalších 21 druhů dodáváme zprostředkovaně od spolupracujících výrobců. Celkem si u nás můžete vybrat z cca 3000 variant různého vybavení pro gastronomické provozy.


Spolupracujeme

V naší další firmě Svatopluk Svatoš-studio ALFA projektujeme interiéry a související stavební úpravy interiérů, vše s využitím nejnovějších CAD programů.

Při konečných úpravách interiérů spolupracujeme s význačným českým dodavatelem obrazů, reprodukcí a uměleckých fotografií firmou Postershop.cz.

Na výtvarné stránce úpravy interiérů spolupracujeme s akademickým malířem Alešem Lamrem. Ten je m.j. také autorem výtvarného pojetí průčelí firemní restaurace Skanska , které bylo s jeho laskavým svolením použito do hlavičky našich www stránek.

Dále kooperujeme s celou řadou významných českých výrobců i dodavatelů z EU. Pravidelně se zúčastňujeme veletržních a výstavních akcí v oboru gastronomie a interiérů.


Všeobecné údaje

Naše produkty i subdodavatelské výrobky jsou prověřeny pečlivým testováním jak po stránce ergonomické, tak i po stránce únavy a životnosti materiálů, ekologie a ochrany životního prostředí.

Tento proces, spolu s vývojem nových výrobků, probíhá kontinuálně. Upozornění pro tyto www - všechny uvedené míry jsou v centimetrech.


Montáže

Jsme výrobně-realizační firma a proto Vám nabízíme po nákupu našich produktů i jejich profesionální montáž a uvedení do trvalého provozu. Problémem pevného připevnění ke stavebnímu podloží se věnujeme přes 20 roků a máme v této oblasti velké zkušenosti.


Servis

Na naše produkty poskytujeme záruční i pozáruční servis. Provedeme tak nejpozději do dvou pracovních dní po vyžádání servisní akce.


Záruky

Základní záruka vychází z platné legislativy a je 2 roky od data prodeje nebo předání bez vad a nedodělků po montáži.

Část našich výrobků má záruku prodlouženou až na 10 roků - uvedeno jednotlivě.


Objednávka a výroba

Způsob objednání: přímo z www, e-mailem, faxem, telfonem nebo jinou komunikací. Výroba začíná po oboustranném potvrzení zakázky / náplň, termín, cena / a po finančním krytí na základě zálohové faktury.


Ceny

Všechny ceny našich produktů, které dodáváme jsou uvedeny v katalogovém ceníku - napište si o něj.


Některé naše výrobky jsou chráněny UPV Praha Copyright © 2004 - SVATOŠ s.r.o.
vyrobil nexum Trilog